Obsługa techniczna budynków

Obsługa technicznan wymiennikowni MPEC, kotłowni w budynkach mieszkalnych oraz firmach, naprawy instalacji CO i CWU odpowietrzanie pionów i instalacji.

... Zobacz więcej
Wybrane realizacje: Obsługa techniczna biur

Od kilku miesięcy nasza firma zajmuje się obsługą techniczną biur firmy Samsung R&D Institute Poland w Krakowie.

... Zobacz więcej
Wybrane realizacje: Hydroizolacja dachu

Zlecenie hydroizolacji dachu realizowane dla firmy LIQUID RUBBER.PL na jednym z budynków mieszkalnych w Krakowie. Prace obejmowały zabezpieczenie wszystkich połączeń papy, kominów i attyk oraz natrysk na całej powierzchni dachu płynnej gumą Liquid Rubber.

... Zobacz więcej
Odśnieżanie dachów, posesji i podjazdów

Zajmujemy się kompleksowym odśnieżaniem dachów, podjazdów oraz posesji wokół firm. Odśnieżamy dachy płaskie wielko-powierzchniowe oraz strome przy użyciu technik dostępu linowego przez co możemy dotrzeć do najbardziej niedostępnych miejsc. Nie czekaj... Zobacz więcej

Wybrane realizacje: Czyszczenie przeszkleń

Zlecenie realizowane dla Hotelu Kossak w Krakowie, które obejmowało mycie przeszkleń oraz usuwanie pajęczyn z obrębu okien. Podczas prac zostały wyczyszczone także dwa logotypy neonowe. Zlecenie zostało zrealizowane przy pomocy technik dostępu linowego. 

Wybrane realizacje: Obsługa kampanii reklamowej

Zajmujemy się obsługą kampanii reklamowych firm i osób prywatnych, począwszy od przygotowania projektu poprzez montaż banerów, siatek, tablic i kasetonów.

... Zobacz więcej
Wybrane realizacje: serwis masztów flagowych

Serwis masztów flagowych przy budynku Auditorium maximum w Krakowie. Zlecenie dotyczyło przerobienia i podniesienia zawiasów  tak aby można było serwisować maszty flagowe bez użycia podnośników koszowych lub dźwigów. Zlecenie wykonywane wspólnie z Agencją Reklamową... Zobacz więcej

Wybrane realizacje: Konferencja IMED24

Zabezpieczenie techniczne konferencji dla firmy IMED24 realizowanej w salach konferencyjnych COMARCH przez HIMONTGROUP. Zlecenie polegało na wysłonięciu powierzchni szklanych czarnym materiałem oraz zaciemnienie szklanego dachu.

Wybrane realizacje: Montaż systemów reklamowych

Zlecenie realizowane dla firmy Alumast S.A. z Wodzisławia Śląskiego - montażu systemów banerowych na skoczni w Szczyrku. Do wykonania zlecenia została wybrana grupa alpinistyczna HimontGroup oraz Serwis techniczny mający duże doświadczenie w realizowaniu zleceń oraz

Plik flash nie został załadowany. Być może Twoja przeglądarka nie obsługuje wyświetlania tego formatu.

 

Zapewniamy rozbudowane narzędzia niezbędne do planowania, zarządzania i Stałej Kontroli powierzonych nam prac. Wszystko dzięki mobilnej aplikacji za pomocą której klienci mogą sprawdzić aktualny stan rozpoczętych, zakończonych lub planowanych projektów. Wszystko po to by jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie.

 

 

 

Zdając sobie sprawę z potrzeby stałej kontroli stanu technicznego obiektu, wprowadziliśmy Protokół Kontroli z przebytych wizyt i niezbędnych prac wykonywanych w obiekcie. Protokół zostaje wygenerowany za pomocą aplikacji mobilnej i wysyłany do klienta po zakończeniu prac przez naszego technika. Co zapewnia pełną kontrolę nad poprawnością wykonywanych usług przez naszą firmę.

 

 

Nowa jakość to również spokój, który zapewniamy swoim klientom. Jesteśmy zawsze w pełnej 24 godzinnej gotowości technicznej. Gwarantujemy Pogotowie Techniczne na terenie Krakowa w dni powszednie i święta, realizując zadania naprawy lub zabezpieczenia awarii do momentu rozwiązania problemu.

 

 

 

 

Wiemy jak ważny w biznesie jest kontakt. Jesteśmy w Stałym Kontakcie z naszymi klientami i zapewniamy pełne fachowe doradztwo techniczne z zakresu wykonywanych usług. Nie boimy się nowych wyzwań i cały czas pogłębiamy swoją wiedzę by zawsze być gotowym sprostać nowym wyzwaniom.